سمینار داوری بین المللی در ایتالیا

این سمینار که در تاریخ 1 تا 5 فروردین در شهر میسانو ایتالیا برگزار شد در خصوص اصلاحاتی در داوری نمایشی و بروز کردن همه اعضا . این سمینار با حضور داوران 25 کشور جهان برگزار شد .

کلاسها ار 8:30 صبح شروع میشد و تا 11:30 شب ادامه داشت .تمام رشته های نمایشی توسط اساتید برجسته هر رشته مورد بررسی قرار گرفت و نکات مهم داوری تدریس شد و در بعضی موارد با توجه به پیشنهادات جمع تغییراتی صورت گرفت.

در مورد رشته فری اسکیتیگ چند مورد در برنامه اختیاری قوانینی وضع شد و نکاتی در مورد پرش تولوپ  و تعداد استفاده تو استاپ در رقص پا (که هیچ محدودیتی وجود ندارد).

بیشتر تغییرات در رشته سولو دنس و دنس بود . من حتما یه کارگاه یا یک کلاس یک روزه خواهم داشت تا مطالب را در اختیار دوستان قرار دهم.

 

/ 3 نظر / 35 بازدید
رایحه

سلام استاد خوشحال میشیم که به ما هم اطلاع بدین واز لطف شما بهرمند بشیم خیلی خوبه که این زحمت را به خودتون دادین و تا اونجا رفتین و حالا میخواهین که به بقیه هم اطلاع رسانی کننین این همه لطف ممنون.

الهه غفاری

درووووود بر استاد عزیزم چقدر خوب و عالی...این روحیه ی شما واقعا تحسین برانگیزه...واقعااز صمیم قلب براتون بهترین آرزوهارو دارم . راستی استاد عزیزم میخواستم ازتون بپرسم آیا برای تابستون هم برای اسکیت نمایشی و کوریوگرافی برنامه ای دارین؟؟ چون به احتمال 90 درصد قراره با دوستم بیایم پیش شما و شاگردیتونو بکنیم به خاطر همین گفتم بپرسم ازتون. راستی شما فری استایل هم یاد میدین استاد عزیزم؟ یه عالمه ازتون ممنونم و کلی آرزوی خوب براتون دارم...[گل][گل][گل]