مسابقات دستجات آزاد کشور

مسابقات اینلاین اسکیت هنری کشور بعد از دو سال برگزار شد و استقبال خوبی از این مسابقات شد .

به همه همکارانم برای پرورش این همه اسکیت باز خوب تبریک میگم. 

نکته مثبت این مسابقات این بود که با تمام ناملایماتی که به رشته ما در سالهای اخیر شد این تعداد علاقمند به این رشته نشون میده که رشد و توسعه هنری ادامه داره و ادامه خواهد داشت. و همگی دیدیم که این رشد، نه فقط از نظر کمی بلکه از نظر کیفی هم قابل لمس بود.

امیدوارم سالی که پیش رو داریم سال اسکیت هنری باشه. 💐

Happy skating


نتایج مسابقات دستجات ازاد اسکیت هنری در دو بخش آماتور و پیشرفته

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ، نتایج این دوره از مسابقات دستجات آزاد اسکیت هنری به شرح زیر می باشد:

اسامی نفرات برتر در بخش آقایان (آماتور )

– نفرات برتر رده سنی زیر ۹ سال

نفر اول : آرتین باقری

نفر دوم : نیکان افشارجم

نفرسوم : علی علیپور

– نفرات برتر رده سنی ۹ تا ۱۱ سال

نفر اول : سینا نجفی

نفر دوم : پارسا جباری

نفر سوم : مانی درویشی پور

– نفرات برتر رده سنی ۱۱ تا ۱۳ سال

نفر اول : امیرحسین سیف

نفر دوم : امیرحسین فخیم زینالی

نفر سوم : هادی آرامی

– نفرات برتر رده سنی ۱۳ تا ۱۷ سال

نفر اول : سامان زرگری

نفر دوم : حمیدرضا شارق زاده

– نفرات برتر رده سنی ۱۷ تا ۳۰ سال

نفر اول : اوبر محمودزاده

نفر دوم : پرهام نجفی

نفر سوم : سهیل نیکوکار

اسامی نفرات برتر در بخش بانوان ( آماتور )

– نفرات برتر زیر ۹ سال

نفر اول : هستی حیدری

نفر دوم : ماهک مرادوند

نفر سوم : سارینا حسینی

– نفرات برتر رده سنی ۹ تا ۱۱ سال

نفر اول : بهار احمدی

نفر دوم : هستی داودیان

نفر سوم : هستی شکوهی

– نفرات برتر رده سنی ۱۱ تا ۱۳ سال

نفر اول : آوا محمدی

نفر دوم : پریا بیژن زاد

نفر سوم : یاسمینا کریمی

– نفرات برتر رده سنی ۱۳ تا ۱۷ سال

نفراول : نرگس صالحی

نفر دوم : پرن اسلامی

نفرسوم : آیدا شیرکهن

– نفرات برتر رده سنی ۱۷ تا ۳۰ سال

– نفر اول : سمانه عزیزمحمدی

– نفر دوم : غزل شمشیری

– نفر سوم : ملینا شربتی

اسامی نفرات برتر در بخش آقایان ( پیشرفته)

– نفرات برتر رده سنی ۱۵ سال به بالا

نفر اول : محمود نیک پور

نفر دوم : احمد گرمابی

– نفرات برتر رده سنی ۱۶ تا ۳۰ سال

نفر اول : هیراد سمازیس

نفر دوم : نادر امینی

نفر سوم : امیرحسین شهبازی

اسامی نفرات برتر در بخش بانوان ( پیشرفته)

– نفرات برتر رده سنی ۱۰ تا ۱۳ سال

نفر اول : سارا حاجی پهلوان

نفردوم : سارا سامی

نفر سوم : پارمیس ذوالفنون

– نفرات برتر رده سنی ۹ تا ۱۱ سال

فر اول : صبا طباطبایی

نفر دوم : رونیکا محرابیان

– نفرات برتر رده سنی ۱۳ تا ۱۵ سال

نفر اول : بیتا مرادخانی

نفر دوم : مرجان غلامی

نفر سوم : کیمیا دوستار

– نفرات برتر رده سنی ۱۲ تا ۱۹ سال

نفر اول : باران معصوم نیا

نفر دوم : پارمیدا فرنشان

نفر سوم : گلشن اکبری

– نفرات برتر رده سنی ۱۳ تا ۱۷ سال

نفراول : نرگس صالحی

نفر دوم : پرن اسلامی

نفرسوم : آیدا شیرکهن

– نفرات برتر رده سنی ۱۵ سال به بالا

نفر اول : فاطمه اعتقادی

– نفرات برتر رده سنی ۱۶ تا ۳۰ سال

نفر اول : سوگند حمیدی

نفر دوم : زهرا افضلی

نفرسوم : پریا قاسمی


/ 0 نظر / 93 بازدید