سرپرست فدراسیون اسکیت ایران باز هم عوض شد

طی احکام جداگانه ای از سوی وزیر ورزش و جوانان : سرپرست جدید 5 فدراسیون ورزشی منصوب شدند

 

سرپرستان جدید 5 فدراسیون ورزشی از سوی وزیر ورزش و جوانان معرفی شدند.

به گزارش سایت خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر محمد عباسی در احکامی جداگانه روسای فدراسیون های ورزش های "سنتی -بومی و محلی"، قایقرانی ، اسکیت ، شنا،دوچرخه سواری را منصوب کرد.

براساس این خبر خسرو قمری به عنوان سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری،برانوش نیک بین فدراسیون شنا شیرجه و واترپلو ، فریبا محمدیان فدراسیون اسکیت،سیدمحمدشروین اسبقیان فدراسیون قایقرانی ،غلامرضا جعفری فدراسیون ورزشهای سنتی ، بومی و محلی از سوی دکتر عباسی احکام خود را دریافت کردند.

شرعی: تغییرات ایجاد شده را به فال نیک می گیرم و امیدوارم به سود ورزش کشور باشد

 

سرپرست اسبق فدراسیون اسکیت گفت: امیدوارم تغییرات ایجاد شده به سود ورزش کشور باشد و من آن را به فال نیک می گیرم، در این روزها ورزش به آرامش نیاز دارد و همه باید در این راه تلاش کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، حلیم شرعی تاکید کرد: بهتر است در به کار بردن واژه ها از کلمات مناسبی استفاده کرد، در این مورد جابجایی بهتر از تغییرات و برکناری است چرا که اعتقاد دارم هدف موفقیت ورزش ایران بوده و با توجه به این که در آستانه المپیک قرار داریم بدنه ورزش نیازمند آرامش است و همه باید در راه گام برداریم.

وی ادامه داد: صندلی ریاست متعلق به یک شخص خاص نیست، روزی می آئیم و روزی هم باید برویم. این روند زندگی است اما وظیفه انسانی حکم می کند در هر پست و مقامی که هستیم به خوبی کار کنیم و به گونه ای عمل کنیم که شرمنده خدا و خلق خدا نباشیم. در چند ماهی که در فدراسیون اسکیت بودم تمام تلاشم را به کار بستم تا بهترین شرایط را برای ورزشکاران مهیا کنم و اکنون برای همه آنها که فرزندان این مرز و بوم هستند آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و امیدوارم در ادامه برنامه هایی که تدوین کرده بودیم پرچم ایران را در میادین بین المللی به اهتزاز درآورند.

شرعی تاکید کرد: آخر زمان نشده که برخی از دوستان ناراحت هستند، به نظر من هدف خدمت است و هر جایی که باشیم باید با این تفکر کار کنیم. ما سربازیم و وظیفه ما خدمت رسانی است. محل و جایگاه آن فرقی نمی کند و با این تفکر است که می توان به آینده امیدوارم بود.

سرپرست اسبق فدراسیون اسکیت در پایان برای همه قهرمانان ایران زمین آروزی موفقیت کرد و از همه دست اندرکاران ورزش خواست با تلاش و همدلی زمینه موفقیت کاروان ایران در المپیک را فراهم کنند.

 
/ 1 نظر / 28 بازدید
حامد

من دیشب شنیدم خبرش هم امروز خواندم فکر نکم این جور که میگن باشه همین قدر که یکی میاد شرایط آموزش و براش توضیح می دیدم خودش 10 دقیقه طول می کشه منظورم این که کم کمش هر کس تو این پست باشه یاید از زیر و بم اون رشته با خبر باشه ما که این همه هستیم و هیچی نمی دونیم حالا این ها چی و درک میکنن که هر روز عوض می شن جوانان ورزشکار ما دچکار یک کاوس واقعی شدن