پرش لوپ در اسکیت نمایشی

برای یاد گیری پرش لوپ ابتدا بدون اسکیت پرش را تمرین کنید یک دور چرخش در هنگام پرش بصورتی که وزن انتقال پیدا کند روی نیمه راست بدن. روی به موقع جمع کردن دستها تمرکز کنید. سپس روی اسکیت به صورت در جا کار کنید نکته مهم در این پرش دستها هستند توجه کنید که قبل از پرش دست سر و شانه چرخش کند و سپس بپرید .

روی پای راست قرار بگیرید وزن را روی نیمه راست بدن بدهید سپس دست و سر را بجهت چرخش بگردانید و پرش کنید بعد از یک دور چرخش در هوا روی پای راست یعنی همان پایی که در ابتدا وزن رویش بود فرود بیایید و پای آزاد را به پشت ببرید توجه کنید که از ابتدای پرش باید پای آزاد پای چپ در جلوی بدن قرار بگیرد.

 

پرش لوپ بیشتر در پرشهای ترکیبی بکار میرود پس روی پرش ترکیبی کار کنید ساده ترین نوع تمرین آن اجرای والس جامپ و بلافاصله اجرای لوپ بدنبال آن است فقط باید دقت کینید که در هنگام فرود پرش اول پای آزاد به پشت بدن نرود و جلوی بدن بمونه تا پرش لوپ اجرا شود. پس از این تمرین لوپ را بعد از سالکو با تو لوپ یا فلیپ تمرین کنید سپس دوباره روی والس لوپ کار کنید و پس ار لوپ پرش تو لوپ بزنید ( والس لوپ تو لوپ) این ترکیبی ها باعث بالا بردن مهارت شما در اجرای لوپ میشود .

  ورود به پرش لوپ متفاوت است میتونید قبلش تری ترن بزنید و یا با بک آماده سازی کنید .


The Loop Ice Skating Jump -- powered by ehow
/ 4 نظر / 50 بازدید
رایحه

متشکر

آزاده

سلام خانم فتحی میخواستم واسه سایت خوبتون ازتون تشکر کنم و بپرسم رده سنی جوانان و بزرگسالان واسه مسابقات شامل چه سنینی میشه؟

حامد

یه مقاله می خوام در حد یک صفحه که رشته نمایشی رو معرفی کنه؟ کمک می کنین

zeynab

salam khaste nabashid olgue moves &field 3 ro age mishe baram bezarid agar ham cd khasi hast age zahmati nist begiram