تغییر نام اسکیت نمایشی به اسکیت هنری

 

 

 

مسوول کمیته داوری و مسابقات انجمن اسکیت نمایشی کشوراز تغییر نام این رشته به اسکیت هنری خبر داد و گفت: در حاشیه برگزاری رقابت های اسکیت در استان البرز مقرر شد از این پس نام اسکیت هنری جایگزین اسکیت نمایشی شود./ دوشنبه 18 آذرماه

فریبا فتحی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون اسکیت، خاطر نشان کرد: در این مسابقات که با حضور دکتر فریبا محمدیان رئیس فدراسیون اسکیت برگزار شد، پیشنهاد گردید نام اسکیت نمایشی به اسکیت هنری تغییر یابد که این مهم انجام و از این پس شاهد معرفی این رشته تحت عنوان اسکیت هنری خواهیم بود.

وی ادامه داد: با توجه به زیبایی های این رشته و خلاقیت های فردی هر ورزشکار نام اسکیت هنری شایسته تر بود و خوشحالیم که این مهم محقق شد.

فتحی در خصوص مسابقات اسکیت هنری کشور یادآور شد: این مسابقات در مجموعه ورزشی ارم در استان البرز برگزار که طی آن ورزشکاران در دو رده سنی بالا و پائین 12 سال طبق قوانین کمیته جهانی توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند.

وی تصریح کرد: 42 ورزشکار از استان های اصفهان، تهران، فارس و قزوین بر اساس آخرین نرم افزار رتبه بندی 2013 فدراسیون جهانی عملکردشان به ثبت رسید که در نهایت چهره های برتر این دوره از مسابقات مشخص و معرفی شدند.

مسوول کمیته داوری و مسابقات انجمن اسکیت هنری کشور گفت: در رده سنی پائین تر از 12 سال نگار روح الهی از اصفهان در جای نخست قرار گرفت و آریانا رنجبر وکیلی از تهران بر سکوی دوم ایستاد. ملیکا محراب خانی نیز از تهران بر سکوی سوم تکیه زد.

همچنین در بخش بالاتر از 12 سال نیز نساء حسن زاده عنوان نخست را از آن خود کرد، نگین پرهام و مهسا افشار مشترکا" دوم شدند و پریا قاسم خانی بر سکوی سوم ایستاد.

گفتنی است مراسم توزیع جوایز و اهدای حکم قهرمانی به ورزشکاران برتر با حضور نایب رئیس هیات اسکیت استان البرز برگزار شد.

 

 

برداشت شده از سایت فدراسیون :

http://www.iranskating.ir/fa/news-archive/1053-1392-09-18-05-32-02.html

/ 1 نظر / 38 بازدید
سمانه

سلام واقعا به خانم حسن زاده تبریک میگم چندتا از کاراشو از طریق سی دی دیدم امیدوارم همیشه موفق باشن و باعث افتخار و سربلندی