Fariba Fathi/ فریبا فتحی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ Fariba Fathi/ فریبا فتحی
      اسکیت (آموزش و اطلاع رسانی از تمامی رشته های اسکیت)
اخبار روزانه يازدهمين دوره مسابقات آسيايی رولر اسکيت ۲۰۰۵ نویسنده: Fariba Fathi/ فریبا فتحی - یکشنبه ۱۳۸٤/٢/۱۸

يک شنبه ۸ می -۱۸ ارديبهشت:

در ساعت ۹ تا ۱۰ صبح و ۳ بعد از ظهر بچه های سرعت تمرين داشتند و در ساعت ۴ بعد از ظهر تيم اينلاين هاکی تمرينات خود را انجام داده است.

دو شنبه ۹ می - ۱۹ ارديبهشت:

در ساعت ۱۱ صبح و ۵ بعد از ظهر تمرين تيم سرعت بوده و در ساعت ۵ تا ۶ بعد از ظهر هم تيم هاکی تمرينات خود را انجام دادند.

 سه شنبه ۱۰ می - ۲۰ ارديبهشت:

بازی اول اينلاين هاکی بين تيمهای هنگ کنگ و ايران بود که ۵ بر ۴ به نفع تيم هنگ کنگ انجام شد و بازی دوم بين تيمهای چين تایپه و ژاپن با نتيجه ۵ بر ۱۳ به سود ژاپن انجام شد.

چهارشنبه ۱۱ می - ۲۱ ارديبهشت:

آغاز مسابقات سرعت در رشته های ۳۰۰ متر آقايان و بانوان و ۱۵۰۰۰ متر بانوان که نتايج آن در زير آورده شده است:

Speed Men 300m Time Trial

NO

NAME

Country

Record

Prize

27

  EUM HAN JUN 

KOR

28"573

1

8

  WU-SHI, WANG

TPE

28"831

2

5

  WEI-LIN LO

TPE

28"838

3

26

  NAM YOO JONG

KOR

29"165

4

23

  KENTA KITA

JPN

30"148

5

22

  HIDEAKI KITA

JPN

30"199

6

3

  JI XIANG

CHN

30"313

7

17

  MAHDAVIAN MAHMOUD REZA

IRA

30"433

8

20

  MOHAZABNIA AMIN

IRA

31"407

9

11

  SRIDHAR HARSHIL YOGESHBAI

IND

31"693

10

12

  MARUVADA CHAITANYA

IND

32"355

11

9

  Tung Kun Lun

HKG

34"312

12


Speed Women  300m Time Trial

NO

NAME

Country

Record

Prize

24

  IM JU HEE  

KOR

30"656

1

6

  LI-LING PAN

TPE

31"599

2

7

  DER-LING, CHANG

TPE

32"111

3

25

  LEE CHO RONG  

KOR

32"113

4

1

  GUO DAN

CHN

32"650

5

11

  PARIKH PRIYANKA NIRAV

IND

32"749

6

10

  SRISHTY

IND

32"836

7

21

  MIKA SHOZUI

JPN

32"839

8

2

  LIN XIAOXU

CHN

33"405

9

22

  SUZUKA OTAKE

JPN

34"227

10

9

  CHOI WING YEE

HKG

34"549

11

18

  DADKHAH NEGIN

IRA

34"979

12

19

  HOMAUNI NEGAR

IRA

36"384

13


۲۲ Speed Women  15,000m Elimination Race

NO

NAME

Country

Record

Prize

1

  GUO DAN

CHN

34'56"102

1

26

  WOO HYO SOOK  

KOR

34'56"619

2

27

  KWOCK CHA YI  

KOR

34'56"694

3

4

  YI-CHIN PAN

TPE

34'57"642

4

5

  HUI-SAN HUNG

TPE

34'59"376

5

پنجشنبه ۱۲ می - ۲۲ ارديبهشت:

ژاپن ۱۳ تایپه ۵              هنگ کنگ ۴ ژاپن ۱۳               کره ۰ ژاپن ۱۲

 ايران ۲ ژاپن ۱۶             تایپه ۳ هنگ کنگ ۳                 تایپه ۴ کره ۷

 تایپه ۷ ايران ۶                هنگ کنگ ۳ کره ۲                هنگ کنگ ۵ ايران ۴

 کره ۲ ايران ۳

تيم هاکی ايران در رتبه پنجم قرار گرفت .

در رشته سرعت ۵۰۰ مترو ۱۰۰۰۰ متر بانوان و آقايان با نتايج زير به پايان رسيد:

Speed Men  500m Time Trial

Prize

NO

NAME

Country

Record

Remarks

1

27

  EUM HAN JUN 

KOR

48"471

 

2

5

  WEI-LIN LO

TPE

48"604

 

3

8

  WU-SHI, WANG

TPE

48"662

 

4

25

  KWON DA SOL

KOR

48"893

 

5

22

  HIDEAKI KITA

JPN

49"633

 

6

23

  KENTA KITA

JPN

49"667

 


Speed Women  500m Time Trial

Prize

NO

NAME

Country

Record

Remarks

1

24

  IM JU HEE  

KOR

54"540

 

2

25

  LEE CHO RONG  

KOR

54"619

 

3

5

  HUI-SAN HUNG

TPE

54"972

 

4

6

  LI-LING PAN

TPE

55"387

 

5

10

  SRISHTY

IND

56"656

 

6

8

  ANGELINA STEPHANIE WONG

HKG

1'01"062

 


Speed Men 10,000m Point + Elimination Race

Prize

NO

NAME

Country

Record

Point

1

28

 SON GEUN SEONG  

KOR

18'12"397

57

2

25

 KWON DA SOL  

KOR

18'13"796

50

3

6

 CHENG-TSUNG, TAI

TPE

18'13"288

19

4

22

 HIDEAKI KITA

JPN

18'15"294

9

5

14

 PATEL POOJAN PANKAJBHAI

IND

18'22"344

2


Speed Women  10,000m Point + Elimination Race

Prize

NO

NAME

Country

Record

Point

1

26

  WOO HYO SOOK  

KOR

19'22"524

65

2

27

  KWOCK CHA YI  

KOR

19'23"164

45

3

4

  YI-CHIN PAN

TPE

19'39"434

32

4

1

  GUO DAN

CHN

19'23"262

12

5

20

  NACHI SHINOZUKA

JPN

19'33"795

 

 و ۱۵۰۰۰ متر آقايان:

Speed Men 15,000m Elimination Race

NO

NAME

Country

Record

Prize

28

  SON GEUN SEONG   

KOR

33'12"548

1

26

  NAM YOO JONG   

KOR

33'13"345

2

7

  LI-TSE, TANG

TPE

33'13"755

3

6

  CHENG-TSUNG, TAI

TPE

33'14"871

4

21

  SHINKI YAMAMOTO

JPN

33'22"426

5

جمعه ۱۳ می ۲۳ ارديبهشت:

نتايج سرعت رشته ۱۰۰۰ متربه شرح زير می باشد.

Speed Men 1,000m

NO

NAME

Country

Record

Prize

26

  NAM YOO JONG

KOR

1'47"762

1

5

  WEI-LIN LO

TPE

1'47"880

2

7

  LI-TSE, TANG

TPE

1'48"705

3

25

  KWON DA SOL

KOR

1'48"039

4

14

  PATEL PLLJAN PANKAJ BHAI

IND

1'50"424

5

21

  SHINKI YAMAMOTO

JPN

1'50"598

6

13

  GANDOTRA ARJUN

IND

1'50"630

7

3

  JI XIANG

CHN

1'51"500

8


Speed  Women 1,000m

NO

NAME

Country

Record

Prize

24

  IM JU HEE  

KOR

1'58"014

1

4

  LI-LING PAN

TPE

1'58"120

2

25

  LEE CHO RONG  

KOR

1'58"150

3

7

  DER-LING, CHANG

TPE

1'58"570

4

20

  NACHI SHINOZUKA

JPN

1'59"272

5

11

  PARIKH PRIYANKA NIRAV

IND

2'00"625

6

12

  NYALA KONDA NAVYA

IND

2'01"394

7

2

  LIN XIAOXU

CHN

2'02"820

8

 
 

  نظرات ()
مطالب اخیر برنامه ترم زمستان گروه اسکیت هنری اسپین کتاب اسکیت هنری تقدیر شایسته از خانم فتحی مربی افتخار آفرین اسکیت هنری توسط هیات اسکیت تهران طناب زدن کتاب قوانین CIPA برای سال 2016 سایت هیئت اسکیت تهران مسابقات برون مرزی اسکیت هنری 2016 WIFSA یکشنبه ۱۳٩٤/٧/۱٢ ترم پاییز گروه آموزشی اسکیت هنری
کلمات کلیدی وبلاگ نمایشی (۱٢۳) عمومی (۱٠٠) سرعت (٥٥) عکس (٢٥) اگرسیو (۱٧) هاکی (۱۳) درباره وبلاگ (۱٢) ویدئو کلیپ (۱٠) نرمش و بدنسازی (٩) تفریحی و فیتنس (۸) گروه اسپین (۸) کلاس اسکیت (۸) skate (٦) آموزش اسکیت (٦) ماراتون (٥) تمرین (٥) اسکیت هنری (٤) دبل پوش (۳) تاریخچه (۳) لباس اسکیت (۳) رقص (۱) مسابقات (۱) کتاب اسکیت (۱) فیلم اسکیت (۱) firs (۱)
دوستان من About me کلاسهای آموزشی اسکیت تاریخچه نمایشی 2005 سرعت 2005 هاکی 2005 نمایشی 2006 هاکی 2006 سرعت ۲۰۰۶ سرعت ۲۰۰۷ نمايشی ۲۰۰۷ سرعت 2008 نمایشی 2008 هاکی 2008 تمرینات پلیومتریک برنامه تمرین 6 ماهه برای سرعت Snow White Frame جلوگيری از صدمات مقاله های ورزش عمومی کلاه ایمنی 24skate کتاب قوانين نمايشی کتاب قوانين سرعت نرمشهای اسکیت نمایشی نرمشهای سرعت و فيتنس 10 روش برای جلوگیری از تصادف سپيده اسلامی اخبار داخلی از پایگاه خبری کتاب قوانین اینلاین هاکی کتاب قوانین ایتلاین الپاین پرتال زیگور طراح قالب